CARBOUNION BOHEMIA, spol. s.r.o.

logo - EP Energy Trading a.s.

Carbounion působí na středoevropském trhu s energiemi již od roku 1998 a aktivity zahrnují mimo jiné obchod s uhlím, elektrickou energií a zemním plynem. Společnost je významným nezávislým obchodníkem s energetickými komoditami a patří mezi 100 nejvýznamnějších firem v ČR.

Související otázky Dodavatelé

Pražská plynárenská, a.s.
logo - Pražská plynárenská a.s.

Jeden z nejvýznamnějších obchodníků, dodávající elektrickou energii a zemní plyn zákazníkům na celém území ČR. Dodavatel nabízí také širokou škálu nekomoditních produktů a služeb.

TEDOM energie s.r.o.
logo - Tedom

Jsme český dodavatel elektřiny a plynu. Patříme do strojírensko-energetické skupiny TEDOM, která již od roku 1991 určuje trendy v oblasti kombinované výroby tepla a elektřiny u nás i ve světě. Elektřinu a plyn dodáváme domácnostem, firmám i obcím. Nabízíme fotovoltaické elektrárny a výkup elektřiny. Pobočky TEDOM energie najdete po celé České republice.

Veolia Komodity ČR, s.r.o.
logo - Veolia energy

Veolia Komodity ČR, s.r.o. je v současné době jedním z největších nezávislých obchodníků s elektrickou energií a plynem v České republice. Snahou společnosti je zajistit pro své zákazníky nejvýhodnější podmínky k nákupu nebo prodeji elektrické energie a plynu.