Často kladené otázky

Opravdu budu mít vybranou cenu po celou dobu zvoleného období?

Ano, dodavatel vám cenu za silovou elektřinu nebo za odebraný zemní plyn nemůže změnit. To však neplatí pro regulované ceny, které jsou stanoveny Cenovým rozhodnutím Energetického regulačního úřadu.

Související otázky Obecné

Mohu někde dostat lepší cenu?

Nedá se vyloučit, že někteří dodavatelé, mimo parc4u, mohou z nějakého důvodu poskytnout lepší cenové podmínky. Ty ale budou, s největší pravděpodobností, vykoupeny nějakými „kličkami a háčky“ v podmínkách dodávky, které v parc4u nechceme.

Jak chcete parc4u rozvíjet?

Rádi bychom získali pro parc4u dostatek zákazníků, což nám umožní další rozvoj a automatizaci poskytovaných služeb tak, abyste měli energie již pro vždy vyřešené.

Proč je v mé smlouvě uvedena automatická prolongace?

Automatická prolongace je ve smlouvách přes parc4u z důvodu vaší ochrany. Nechceme, aby se vám stalo, že nebudete mít řádně uzavřenu smlouvu o dodávce v případě, že si včas nestihnete zvolit nového dodavatele či prodloužit smlouvu s tím stávajícím. Nemusíte se ale ničeho obávat, protože vás budeme předem informovat o tom, že je čas zajistit si dodávku na další období. Případné automatické prodloužení nastane pouze v případě, že na naše výzvy nebudete reagovat.